Za nami piłkarska środa. Ciekawych starć nie brakowało, ponieważ zostały rozegrane chociażby takie spotkania jak Napoli z Atalantą, czy też Juventusu z Genoa. NIie miałeś okazji obejrzeć tych potyczek? Nic straconego, ponieważ skróty i bramki są dostępne online.

Bramki i skróty ze spotkań ligowych z piłki nożnej

Jedno z ciekawych potyczek w LaLiga to było stracie pomiędzy Valencią z Sevillą. Zmierzyły się drużyny na podobnym poziomie i tym samym pojedynek był niezywkle wyrównany. Konfrontacja zakończyła się remisem 1-1.

Podopieczni Zidana od pierwszej minuty zdominowali mecz z Leganes. Królewscy pokonali rywala, aż 5-0.

betclic kod promocyjny

Bramek nie brakowało również podczas rywalizacji pomiędzy Napoli z Atalantą. Mecz zakończył się wynikiem 2-2. Warto jest odnotować, że jedną z tych bramek strzelił Milik.

Wynikiem 2-1 zakończyła się rywalizacja pomiędzy Juventusem, a Genoą. Ekipa Starej Damy zwycięstwo zanotowała w ostatnich minutach spotkaniach, gdzie to bramkę strzelił Ronaldo z rzutu karnego.