We wtorek 2 lipca zostały rozegrane ostatnie cztery spotkania podczas Pucharu Narodów Afryki. Skróty tych pojedynków jak i bramki możesz obejrzeć online i to za darmo.

Piłka nożna: skróty i bramki za darmo online

Piłka nożna: skróty i bramki za darmo online

Nie da się ukryć, że drużyna Ghany do pojedynku z Gwineą przystąpiła jako faworyt. Ghana pod każdym względem przeważała od swoich rywali, a chcąc myśleć o awansie do kolejnej rundy tak naprawdę musiała wygrać swój pojedynek. Nie miałeś okazji obejrzeć tej potyczki?? To nic straconego, ponieważ skrót możesz obejrzeć online.

Kamerun do rywalizacji z Beninem przytępił jako lider grupy F. Mając dwa punkty przewagi nad swoim najbliższym rywalem. Podopieczni Seeodorfa pod każdym względem są zdecydowanie mocniejszym zespołem od rywali i pokazali to na bosku, gdzie od pierwszej minuty zaczęli atakować bramkę swoich przeciwników.

Odbierz darmowy freebet. Kod promocji: BETONLINE

Tunezja chcąc myśleć o awansie do kolejnej rundy musiała wygrać swój pojedynek z Mauretanią. Tunezyjczycy do tego boju przystąpili jako faworyci, ale dosyć przeciętnie sobie radzili od pierwszej minuty. Zobacz, czy udało się zdobyć im trzy punkty.

SpotkanieRozgrywkiSkrót online
Ghana – GwineaPuchar Narodów Afryki Oglądaj!
Kamerun – BeninPuchar Narodów Afryki Oglądaj!
Tunezja – MauretaniaPuchar Narodów Afryki Oglądaj!
Bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod promocyjny: BETONLINE) – www.sts.pl
Darmowy bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 510 PLN (kod promocyjny: KOD510) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 100 PLN (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl