W sobotę 6 lipca doszło do pierwszego rozstrzygnięcia w Copa America, gdzie to Argentyną z Chile. Poza tym poznaliśmy kolejnych dwóch ćwierćfinalistów.

Copa America i Puchar Narodów Afryki darmowe skróty

Copa America i Puchar Narodów Afryki darmowe skróty

Argentyna można powiedzieć, że wreszcie zagrała na swoim poziomie. Owszem o zespół Chile utrzymywał się zdecydowanie dłużej przy piłce, ale podopieczni Scaloniego byli bardziej skuteczni od swoich rywali. Ostatecznie to właśnie Messi i spółka mogli cieszyć się z brązowego medalu Copa America 2019.

Darmowy bonus za rejestrację bez depozytu

Wynikiem 1-0 zakończyło się spotkanie 1/8 finału Pucharu Narodów Afryki pomiędzy Egiptem, a Republiką Południowej Afryki. Mimo, że ekipa Faranonów przeważała przez większość boju to nic wybitnego z tego spotkania nie wyszło.

„Trzeba przyznać, że to spora niespodziankę odpadnięcie Egiptu na tak wczesnej fazie turnieju. Tym bardziej, że ten zespół rozgrywał turniej na własnej ziemi” – pisze ekspert portalu soccerpicks.pl

Niezwykle dużo emocji przyniosło kibicom spotkanie pomiędzy Nigerią, a Kamerunem. Mimo, że to sławnie zespół Kamerunu wygrywali po pierwszej połowie 1-2, to ostatecznie przegrali 3-2.

MeczRozgrywkiSkrót
Argentyna – ChileCopa AmericaOglądaj za darmo!
Egipt – RPAPuchar Narodów Afryki Oglądaj za darmo!
Nigeria – Kamerun Puchar Narodów Afryki Oglądaj za darmo!
Bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod promocyjny: BETONLINE) – www.sts.pl
Darmowy bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 510 PLN (kod promocyjny: KOD510) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 100 PLN (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl