Za nami kolejne spotkanie podczas kwalifikacji do Mistrzostw Europy 2020 w piłce nożnej. W piątek 15 listopada zostały rozegrane starcia takich drużyn jak, m.in Bośnia Hercegowina vs Włochy, Rumunia vs Szwecja czy też Szwajcaria vs Gruzja. Masz chęć obejrzeć skrót i bramki z tych spotkań? To żaden problem, bowiem są on dostępne online i to za darmo.

Kwalifikacje Mistrzostw Europy 2020: Darmowe skróty bramki online

Kwalifikacje Mistrzostw Europy 2020: Darmowe skróty bramki online

Bośnia Hercegowina chcąc jeszcze myśleć przynajmniej o drugim miejscu to przede wszystkim musiała zdobyć trzy punkty podczas realizacji z Włochami. Jednak ekipa Italii potwierdziła swoją wyższość i wygrała bez przekonująco, bo aż 3-0.

Niezwykle emocjonująco zapowiadało się starcie pomiędzy Rumunią z Szwecją. Bowiem obie ekipy rywalizowały bezpośrednio o drugie miejsce w grupie F i tym samym bilet na EURO 2020. Ten mecz wygrali Szwedzi 2-0 i tym samym zapewnili sobie przepustkę gry na Mistrzostwa. Kapitalne spotkanie rozegrał Berg, który strzelił bramkę i rozegrał asystę.

Rumuni można powiedzieć na całej lini, że zawiedli. Mieli problemy z wypracowaniem sobie dogodnych sytuacji bramkowych. Szwedzi zagrali konsekwentnie od pierwszej minuty i tym samym mogli cieszyć się z pewnej wygranej” – pisze ekspert portalu soccerpicks.pl

Bardzo cenną wygraną w kontekście awansu na Mistrzostwa Europy 2020 zanotowali Szwajcarzy, którzy to pokonali u siebie Gruzję. Ta wygrana dała im awans na drugie miejsce i praktycznie bilet na EURO, ponieważ trudno uwierzyć, żeby mogli w poniedziałek zgubić punkt z Gibraltarem.

BetFan kod promocyjny

Najwyższą wygraną podczas piątkowych pojedynków zanotowała drużyna Hiszpanii, która to rozbiła u siebie Maltę 7-0. Mimo, że gospodarze wygrali bardzo przekonująco to żaden z piłkarzy nie strzelił więcej niż jedną bramkę.

MeczRozgrywkiDarmowy skrót i bramki
Bośnia Hercegowina Eliminacje Mistrzostw EuropyOglądaj online!
Rumunia – Szwecja Eliminacje Mistrzostw Europy Oglądaj online!
Szwajcaria – Gruzja Eliminacje Mistrzostw Europy Oglądaj online!
Hiszpania – Malta Eliminacje Mistrzostw Europy Oglądaj online!
Bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod promocyjny: BETONLINE) – www.sts.pl
Darmowy bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 510 PLN (kod promocyjny: KOD510) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 100 PLN (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl