Za nami kolejny pełen emocji wieczór związany z eliminacyjnymi do Mistrzostw Europy. W poniedziałek 9 września doszło do takich potyczek jak chociażby Polska vs Austria, czy też Szkocja vs Belgia. Jeżeli nie miałeś okazji obejrzeć tych pojedynków to nic straconego, bowiem skróty i bramki dostępne są online z za darmo.

Eliminacje Mistrzostw Europy 2020 bramki i skróty za darmo

Pierwsze poniedziałkowe spotkanie podczas eliminacji do Mistrzostw Europy 2020 zostało rozegrane pomiędzy Azerbejdżanem, a Chorwacją. Wicemistrzostwie Świata już w 11 minucie wyszli na prowadzenie 1-0. Podopieczni Dulića mieli dogodne sytuacje do strzelenia bramki, ale nie potrafili ich wykorzystać. Jednak nie od dzisiaj wiadomo, że „nie wykorzystane sytuacje się mszczą” i tak było tym razem. Gospodarze byli nastawieni na kontry i jedna z nich udała się piłkarzom Azerbejdżanu, która zakończyła się trafieniem. To sprawiło, ze mecz zakończył się wynikiem 1-1.

Kod promocyjny „KOD500” na cashback

Polska grając na PGE Narodowym zremisowała z Austrią 0-0. Chociaż możemy mówić o sporym szczęściu, ponieważ Austriacy mieli znacznie więcej sytuacji do strzelania bramki, ale w bramce kapitalnie spisywał się Fabiański.

„Kolejny można powiedzieć mecz w wykonaniu Biało – Czerwonych nie był porywający. Brakowało w grze Polaków płynności, a poza tym oddaliśmy pole rywalom” – pisze ekspert portalu soccerpicks.pl

Niemcy zasłużenie wygrali 2-0 na wyjeździe z Irlandią Północną. Jednak można powiedzieć, że podopieczni Loewa mogli wygrać znacznie wyżej ten mecz, ponieważ mieli ogrom sytuacji bramkowych do strzelania bramki.

Belgowie nie dali najmniejszych szans Szkotom. Belgowie wygrali 4-0, ale warto jest podkreślić, że już po 32 minutach wygrywali 3-0!