W środę 3 lipca poznaliśmy pierwszego finalistę Copa America 2019, gdzie w spotkaniu półfinałowym wystąpiły Brazylia z Argentyną. Kto był górą w tym hicie? Zobacz.

Posumowanie środowych spotkań piłkarskich

Posumowanie środowych spotkań piłkarskich online

Nie da się ukryć, że spotkanie pomiędzy Brazylią, a Argentyną elektryzuję większość Świata, ponieważ ta rywalizacja przypomina tą pomiędzy Realem,a Barceloną.

Pojedynek rozpoczął się kapitalnie dla Brazylii, którzy już w 19 minucie wyszli na prowadzenie po bramce Jesusa. Jednak można powiedzieć, że tym samym ten mecz już stracił na atrakcyjności. Ponieważ podopieczni Tite zaczęli bronić dostępu do swojej bramki.

Natomiast Argentyna szukała swoich sytuacji do strzelania bramki, ale niezywkle ciężko było oddać dla nich celny strzał.

„Nie da się ukryć, że Argentyna z roku na rok mimo dobrych zawodników traci na swojej jakości jako reprezentacja. Kolejny turniej to potwierdził” – pisze ekspert portalu etypy.pl

Wynik ustalił Fimirno, którym wykorzystał celne podanie Jesusa i dał zwycięstwo swojej drużynie 2-0.

sts za darmo bonus
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Holandia przeważała przez większość pojedynku z Szwecją, ale miała spore problemy z wygraniem swojej potyczki. Oranej awans zapewniły obie dopiero po dogrywce.

MeczRozgrywkiSkrót
Brazylia – ArgetynaCopa AmericaOglądaj!
Holandia – SzwecjaMŚ Kobiet Oglądaj!