W czwartek 5 grudnia zostały rozegrane dwa spotkania w angielskiej Premier League, gdzie to doszło do dwóch starć chociażby w angielskiej Premier League, jak chociażby Arsenal vs Brighton. Nie miałeś okazji obejrzeć tych bramek? Nic straconego, ponieważ skróty i bramki są dostępne online.

Skróty i bramki online w internecie

Skróty i bramki online w internecie

Arenal po zmienia trenera nadal bez zwycięstwa. Kanonierzy do czwartkowego pojedynku z Brighton przystąpili jako faworyci, ale zagrali bardzo przeciętny pojedynek i ostatecznie przegrali 1-2. W dodatku to właśnie zespół gości był bardziej aktywniejszą ekipą od swoich rywali.

Można powiedzieć, że Kanonierzy nadal są w kryzysie. Grając na nawet na własnym obiekcie i z tak przeciętnym zespołem jak Brighton nie byli wstanie zdobyć kompletu punktów.” – pisze ekspert portalu toptypy.pl

BetFan kod promocyjny

Pierwsze z czwartkowych pojedynków była to rywalizacja pomiędzy ekipami Sheffield United z Newcastle. Gospodarze przeważali przez zdecydowaną większość spotkania, ale nie byli wstanie sięgnąć po wygraną, bowiem lepsi okazali się przyjezdni 0-2. Sroki na cztery celne strzały, aż dwukrotnie umieścili piłkę w bramce rywala.

MeczSkrótRozgrywki
Sheffield United – Newcastle Premier League Skrót online!
Arsenal – BrightonPremier League Skrót online!
Bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod promocyjny: BETONLINE) – www.sts.pl
Darmowy bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 510 PLN (kod promocyjny: KOD510) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 100 PLN (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl