Za nami kolejne emocje w świecie piłce nożnej. W czwartej 20 czerwca doszło, m.in. do konfrontacji w Copa America, gdzie Argetyna mierzyła się z Paragwajem. Nie miałeś okazji obejrzeć tego pojedynku i pozostałych? Nic straconego, ponieważ skróty możesz obejrzeć online za darmo.

Darmowe skróty z spotkań EURO U21, Copa America 2019 online

Darmowe skróty z spotkań EURO U21, Copa America 2019 online

Argentyna chcąc myśleć o pewnym awansie musiała wygrać pojedynek z Paragwajem. Jednak nic tak się stało. Paragwaj wyszedł na prowadzenie jeszcze w pierwszej połowie i to właśnie ten zespół oddał więcej celnych strzałów od Argentyny, którą stać było jedynie na jedno trafienie i to z rzutu karnego.

„Największa niespodzianka czwartkowych konfrontacji to na pewno remis Argentyny. Jednak mało tego ten zespół mógł jeszcze przegrać.” – pisze ekspert typ-dnia.pl

Darmowy bonus za rejestrację bez depozytu

Zasłużone trzy punkty zdobyła reprezentacja Danii w pojedynku Mistrzostw Europy U21 z Austrią. Ponieważ to właśnie zespół z Skandynawii znacznie lepiej prezentował eis od pierwszej minuty i wygrał zasłużenie 3-1.

Niemcy do pojedynku z Serbią podczas konfrontacji Mistrzostw Europy U21 przystąpili jako faworyci, ale chyba nikt nie spodziewał się takiego wyniku jaki zakończył się ten mecz 6-1. Bardzo dobry występ zanotował Waldschmidt, który strzelił trzy bramki.

MeczRozgrywkiSkrót online za darmo
Argentyna – ParagwajCopa America Oglądaj!
Dania – AustriaEURO U21Oglądaj!
Niemcy – SerbiaEURO U21 Oglądaj!