Za nami pierwsze spotkania ćwierćfinałowe w Lidze Europy. W poniedziałek 10 sierpnia zostały rozegrane takie pojedynki, jak Inter vs Leverkusen oraz Manchester United vs FC Kopenhaga. Skróty i bramki tych pojedynków dostępne są online w internecie.

Skróty i bramki spotkań z ćwierćfinałów Ligi Europy

Skróty i bramki spotkań z ćwierćfinałów Ligi Europy

Bayer owszem otrzymał się dłuższej przy piłce w meczu z Interem. Jednak to właśnie zespół z San Siro stwarzał sobie znacznie więcej sytuacji brakowych, które zresztą podopieczni Contego potrafili wykorzystać. I to właśnie zespól z Serie A mógł ostatecznie cieszyć się z wygranej i tym samym awansu do kolejnej rundy. Bowiem rywalizacja zakończyła się rezultatem 2-1.

Bonus bez depozytu za darmo na obstawienie meczy w STS

W drugim poniedziałkowym półfinale doszło do rywalizacji pomiędzy Manchesterem United z FC Kopenhaga. Czerwone Diabły jeszcze przed pierwszym gwizdkiem byli faworytami tego meczu i z swojego zadania wywiązali się. Bowiem wygrali skromnie 1-0, a jedyną bramkę strzelili dopiero w doliczonym czasie gry. Chociaż nie można zapominać, że przewaga pod wczorajszego spotkania ekipy z Premier League była bardzo wyraźna pod każdym względem.

MeczRozgrywkiSkrót i bramki
Inter – LeverkusenLiga EuropyOglądaj online
Manchester United – FC KopenhagaLiga EuropyOglądaj online
Bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod promocyjny: BETONLINE) – www.sts.pl
Darmowy bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 510 PLN (kod promocyjny: KOD510) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 100 PLN (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl