Betclic to firma bukmacherska, która swego czasu cieszyła się w Polsce dużą popularnością. Nic dziwnego – jest to światowa marka, która funkcjonuje już od 2005 roku. Wszystko zmieniło się w Polsce w 2017 roku, kiedy to doszło do znowelizowania przepisów ustawy antyhazardowej. Zgodnie z jej zapisami, znacząco zaostrzono zasady funkcjonowania bukmacherów na polskim rynku, przez co wielu zagranicznych bukmacherów nie chciało zgodzić się na takie warunki. Ustawa antyhazardowa w znowelizowanej wersji nałożyła również na bukmacherów obowiązek posiadania specjalnej licencji od Ministerstwa Finansów, która ma uprawniać do prowadzenia legalnej działalności bukmacherskiej. Początkowo nie było jasne, czy Betclic powróci do Polski, jednak dzięki staraniom spółki-matki, czyli BEM Operations Limited, Betclic uzyskał 26 września 2018 licencję. Tym samym stał się legalnym polskim bukmacherem obok Fortuny, STS oraz pozostałych marek.

betclic polska legalnie
Oferta zakładów bukmacherski Betclic Polska

Oferta bukmachera Betclic na początek, czyli bonusy powitalne

Zakłady bukmacherskie Betclic pod względem bonusów powitalnych prowadzi podobną politykę co pozostali gracze na rynku bukmacherskim. Różnicą jednak jest to, że jego oferta dla nowych obstawiających jest znacznie uboższa od tej, którą oferują inne zakłady jak STS czy Fortuna. Sprawdzamy, na co mogą liczyć nowi gracze u legalnego w Polsce bukmachera Betclic.

Cashback 200 złotych – główna oferta powitalna w Betclic

Najważniejszy bonus powitalny dla nowych graczy Betclic to cashback 200 złotych, który dostępny jest na stronie www.betclic.pl. Oznacza to, że można obstawiać pierwszy zakład bez żadnego ryzyka na kwotę 200 złotych, czyli jeśli postawimy zakład, a okaże się, że jest on przegrany, wówczas otrzymamy zwrot pieniędzy na swoje konto w Betclic. Nie jest to jednak oferta bonusowa, która wyróżniałaby Betclic na tle pozostałych bukmacherów. Bardzo wiele osób uważa, że jest ona wręcz przeciętna.

Jeśli Betclic liczy na to, że dzięki takiej ofercie zyska szerokie grono nowych graczy, może mocno się przeliczyć, ponieważ pozostali bukmacherzy nowym graczom oferują znacznie lepsze warunki. Oprócz tego, wielu graczy zauważa, że Betclic powinien także umożliwić graczom korzystanie ze specjalnych kodów promocyjnych. Dla znacznej części graczy jest to bardzo istotna kwestia, dzięki której mogą znacząco powiększać swoje wygrane.

sts za darmo bonus
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Promocje dla stałych graczy w Betclic

Lepsze Kursy to oferta, która uważana jest za jedną z bardziej wartościowych u tego bukmachera. Legalny bukmacher Betclic prawie codziennie ma inną ofertę w ramach promocji „Lepsze Kursy”, dzięki czemu naprawdę łatwo można uzyskać wysokie kursy za swoje kupony. Jest to oferta porównywalna do „Superoferty” oraz „Hitu Dnia”, który organizuje z powodzeniem od jakiegoś czasu bukmacher Fortuna.

Zaproś znajomego do Betclic – oferta bonusowa

Zaproś znajomego to następna oferta bonusowa, dzięki której za zaproszenie swoich znajomych do gry można uzyskać nawet 100 złotych. Zalicza się tą promocję do grona najbardziej atrakcyjnych ofert na całym polskim rynku. Są jednak osoby, które zwracają uwagę na mankament tej akcji – nie wiąże się ona z żadnymi bonusami dla zaproszonych osób. 

Multi +

Znawcy bukmacherki twierdzą, że jest to wyjątkowo interesująca oferta. Kierowana jest ona do osób zajmujących się obstawianiem akumulatorów, czyli popularnych zakładów akumulacyjnych. Akcja polega na tym, że Betclic powiększy naszą wygraną nawet o 5% lub nawet 100%. Warunkiem jest zagranie kuponu, który będzie zawierał minimum pięć zdarzeń, które Betclic zawarł w promocji Multi+. Oprócz tego należy mieć na uwadze, że wszystkie zdarzenia muszą posiadać kurs minimalny na poziomie 1,20.

Jaki jest podatek u bukmachera Betclic?

Legalny bukmacher Betclic planuje na dobre wejść na polski rynek, zatem kwestia płacenia podatków jest dla niego bardzo istotna. Warto wiedzieć, że standardowy podatek od wygranych w bukmacherce wynosi 12%, a jeśli wygramy więcej niż 2280 złotych, to musimy sami opłacić podatek w wysokości 10% od wygranej.

Bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod promocyjny: BETONLINE) – www.sts.pl
Darmowy bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl

Poprzedni artykułPodsumowanie niedzielnych spotkań ligowych: skróty i bramki – 19 maj
Następny artykułMistrzostwa Świata U-20 – nagrody do wygrania od STS
Legalni bukmacherzy online w Polsce. Bonusy i promocje bez depozytów za darmo. Spis i ranking najlepszych bukmacherów internetowych w kraju. Legalne zakłady bukmacherskie, Fortuna, STS, Betclic, Totolotek.