Legalny bukmacher STS zmniejsza przegrane wszystkim graczom za typowanie Copa America. Wystarczy zagrać dowolny zakład, aby liczyć regularnie na zwrot stawki w przypadku przegranej.

Pewne 50 PLN dla typerów na Copa America od STS

Pewne 50 PLN dla typerów na Copa America od STS

W Europie każdy emocjonujące się rozgrywkami EURO, zaś za Oceanem rozgrywane są mecze podczas imprezy Copa America. Przed nami takie starcia, jak m.in.Boliwia vs Urugwaj, czy też Chile vs Paragwaj.

Chcąc skorzystać z oferty promocyjnej „Cashback na Copa America” należy się do niej zapisać na stronie www.STS.pl. Wspomniana oferta promocyjna aktywna jest typerom wyłącznie do 21 czerwca do 28 czerwca.

Zwrot stawki za przegrany kupon na Copa America

Zadaniem graczy w ramach wspomnianej oferty promocyjnej jest zawarcie zakładu SOLO lub AKO, na którym musi znajdować się co najmniej jeden typ z oferty LIVE na mecze w ramach Copa America.

Darmowy bonus u bukmachera bez wpłaty. Kod promocji: BETONLINE

W przypadku, gdy zakład okaże się przegrany gracz może liczyć na zwrot 15% stawki. Łącznie w ramach wspomnianej oferty promocyjnej na konto gracza może trafić nawet 50 PLN.

Aktualny kod promocyjny w STS:

Legalny bukmacher STS online oferuje każdemu graczowi limitowaną ofertę promocyjną powitalną, w której to można otrzymać:

  • darmowe 29 PLN bez wpłaty własnej
  • premie równowartości depozytu, aż do 1200 PLN

Wyżej wymienione bonusy będą aktywne graczom wyłącznie w momencie wpisania kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracjnym. A jest to jedyna możliwość, aby to zrobić.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod promocyjny: BETONLINE) – www.sts.pl
Darmowy bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl

Poprzedni artykułPowtórki meczów z EURO 2020 w internecie online, m.in. Szwecja – Polska – 23 czerwca
Następny artykułObszerne skróty meczów z EURO 2020 w piłce nożnej, m.in. Włochy vs Dania – 26 czerwca
Skróty meczów piłkarskich ze wszystkich popularnych lig Europy. Bramki Polaków grających za granicą, najładniejsze bramki i meczyki online. Promocje i bonusy bukmacherskie za darmo.