Bukmacher TOTALBet do 31 sierpnia przeprowadza promocję, w które to codzienne nagradza pięciu aktywnych swoich graczy bonami za minimum 50 PLN każdy.

Każdy typer, który posiada zweryfikowane konto może liczyć się w walce o bonus.

Promocja aktywna jest każdego dnia do 31 sierpnia 2019.

Podczas tej akcji bukmacher codziennie losuje pięciu typerów, którzy posiadają aktywny kupon danego dnia za minimum 1 PLN. To sprawia, że nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać do tej promocji.

Podczas każdego losowania bukmacher nagradza pięciu typerów bonusami w wysokości 50 PLN.

Darmowy bonus bez depozytu w Etoto Kod promocyjny: BETONLINE

Losowanie odbywa się każdego dnia o godz. 16:00.

Lista zwycięzców zostanie opublikowała przez bukmachera na stronie www.totalbet.pl o godzinie 19:00.

Użytkownik, który znajdzie się na liście zwycięzców chcąc otrzymać bonus musi zalogować się na stronę operatora w godzinach 19:00 – 20:00 w ten sam dzień co odbywają się losowanie i potwierdzić chęć otrzymania bonusu poprzez kliknięcie: „Zapoznałem się z Regulaminem Loterii TOTALBet Lucky Look i odbieram nagrodę”

Typer, który znalazł się na liście wygranych, a nie odebrał nagrody to automatycznie ona przepada i jest kierowana do puli na następny dzień.

Darmowy bonus za rejestrację bez wpłaty

Bukmacher TOTALBet oferuje bonus dla nowych graczy za rejestrację. Wystarczy założyć nowe konto i przejść poprawnie proces weryfikacji danych, a w zamian operator przyzna freebet w wysokości 10 PLN do wykorzystania na zakłady sportowe.


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod promocyjny: BETONLINE) – www.sts.pl
Darmowy bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl

Poprzedni artykułBramki i skróty za darmo online – 12 czerwca (wtorek)
Następny artykułMistrzostwa Świata kobiet: darmowe skróty i bramki – 13 czerwca (czwartek)
Skróty meczów piłkarskich ze wszystkich popularnych lig Europy. Bramki Polaków grających za granicą, najładniejsze bramki i meczyki online. Promocje i bonusy bukmacherskie za darmo.