Bukmacher STS zachęca do rejestracji u siebie nowych graczy. Z tej okazji operator posiada specjalną promocję dla nowych graczy tylko do środy 1 maja. Podczas to, której zmniejsza ryyzko przegranej.

Bukmacher STS tnie ryzyko przegranego kuponu

Bukmacher STS tnie ryzyko przegranego kuponu

Ta akcja promocyjna skierowana jest do osób, które nie posiadają jeszcze konto na stronie internetowej bukmachera STS.

Chcąc wziąć udział w promocji należy założyć konto na stronie sts.pl do środy do godziny 23:59, a także dokonać depozytu.

To sprawia, że wyrażamy chęć wzięcia udziału w tej promocji, w której możemy dokonać zawarcia kuponu bez ryzyka. Operator dopuszcza kupony pojedyncze jak i wielozdarzeniowe. Jednak trzeba pamiętać, że możemy zawrzeć kupon najpóźniej do środy 1 maja do godz. 23:59. Natomiast jego rozliczenia musi nastąpić najpóźniej w dniu 04.05.2019 do godziny 23:59.

sts za darmo bonus
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Jeżeli zawarty kupon okaże się przegrany to bukmacher dokona nam zwrotu stawki. Maksymalnie możemy otrzymać 200 PLN. Bukmacher dokona zwrotu najpóźniej do 24 godzin od momentu rozliczenia kuponu.

Nie da się ukryć, że warto jest posiadać konto u bukmachera STS, ponieważ operator posiada szereg promocji dla swoich graczy. Za sam proces rejestracji operator przyznaje freebet w wysokości 29 PLN. Dodatkowo oferta jest bogata, gdzie każdy powinien znaleźć się dla siebie. Dodatkowo możemy skorzystać z TV STS, gdzie w pełni za darmo i legalnie obejrzeć wydarzenia sportowe.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12

Bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod promocyjny: BETONLINE) – www.sts.pl
Darmowy bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl

Poprzedni artykułBramki i skróty ze spotkań ligowych – 28 kwietnia (niedziela)
Następny artykułBramki z meczu Tottenham vs Ajax i nie tylko – 30 kwietnia (wtorek)
Skróty meczów piłkarskich ze wszystkich popularnych lig Europy. Bramki Polaków grających za granicą, najładniejsze bramki i meczyki online. Promocje i bonusy bukmacherskie za darmo.