W czwartek nie brakowało emocji w piłce nożnej, ponieważ zostały rozegrane spotkania 1/8 finału Ligi Europejskiej. Nie miałeś okazji obejrzeć spotkań. Zapraszamy do obejrzenia darmowych streamów i bramek.

Darmowe Skróty, bramki z Ligi Europeskiej

Darmowe skróty, bramki z Ligi Europejskiej

Salzburg – Napoli

Emocji nie brakowało podczas tego spotkania. Owszem na prowadzenie wyszli podopieczni Ancelottiego po fantastycznej bramce Milika. Jednak gospodarze strzelili trzy bramki. To sprawiło, że emocji nie brakowało do ostatnich minutach. Jednak górą wyszło doświadczenie Napoli, która to ekipa „dowiozła korzystny wynik do końca” pojedynku. Jednak bramkę Arka trzeba obejrzeć!

Dynamo Kijów – Chelsea

W składzie gospodarzy zagrał Kędziora. Jednak Polak zresztą i cała drużyna na pewno chce jak najszybciej zapomnieć o tym pojedynku. Ponieważ The Blues mimo, że zagrali w nieco rezerwowym składzie to bez najmniejszych problemów wygrali, aż 5-0. Kapitalne spotkanie rozegrał Giroud, który strzelił pięć bramek.

Arsenal – Rennes

Kanonierzy do tego spotkania przystąpili jako zdecydowanie. Jednak myśląc o awansie musieli przede wszystkim odrobić stratę z pierwszego spotkania. Już w pierwszej połowie piłkarze Arsenalu strzelili dwie bramki. A czy korzystny wynik udało im się dowieść do końca?

Darmowy bonus u bukmachera bez wpłaty. Kod promocji: BETONLINE

Slavia Praga – Sevilla

Można powiedzieć, że pierwsze spotkanie pomiędzy tymi zespołami zakończyło się dosyć sensacyjnym wynikiem, bo 2-2. Emocji również i w rewanżu nie brakowało. Ponieważ już w pierwszej połowie padły dwie bramki. Czy Słowacy sprawili niespodziankę i awansowali do kolejnej rundy?

Benfica – Dinamo Zagrzeb

Dinamo z Kądziorem grali w czwartkowy wieczór na Estádio da Luz z Benficą. Pierwszy pojedynek wygrali skromnie Chorwaci. Jednak czy udało się drużynie Dinama awansować do kolejnej rundy?