Za nami już pierwsze spotkanie półfinałowe w Lidze Mistrzów, pomiędzy Tottenhamem, a Ajaxem. Nie miałeś okazji obejrzeć tego meczu. Polecamy za darmo skrót wraz z brakami.

Darmowy skrót, bramki z Ligi Mistrzów i Ligue 1

Trzeba przyznać, że zarówno Tottenham jak i Ajax osiągnęli bardzo sensacyjny wynik awansując do półfinału Ligi Mistrzów. Te spotkanie bardzo dobrze rozpoczęło się dla zespołu z Holandii Bowiem już w 15 minucie van de Beek otrzymał doskonałe podanie w polu karnym i je wykorzystał na bramkę. Dziesięć minut później ten zawodnik mógł strzelić kolejnego gola, ale zatrzymał go bramkarza gospodarzy.

Koguty mogły wyrównać już w 26 minucie. Bardzo dobre podanie otrzymał Llorente, ale zmarnował dobrą okazję na wyrównanie. Kolejną dobrą okazję gospodarze mieli w doliczonym czasie gry pierwszej połowy. Doskonale w polu karnym odnalazł się Toby Alderweireld oddając strzał głową, który przeleciał tuż nad poprzeczką gości.

Na początku drugiej połowy to właśnie Ajax mógł podwyższyć wynik. Tagliafico oddał bardzo dobry strzał, ale piłka znalazła się blisko słupka. W drugiej połowie sytuacji bramkowych było jak na lekarstwo, a tym samym wynik się nie zmienił. I z ostatecznego triumfu mogła cieszyć się ekipa z Holandii.

Darmowy bonus bez depozytu w Etoto Kod promocyjny: BETONLINE

Montpellier – PSG

Trzeba przyznać, że PSG mimo ogromnego potencjału w końcówce sezonu notuje dosyć sensacyjne wyniki. Przegrali kilka dnit emu pojedynek pucharowy z Rennes wcale nie lepiej było i we wtorkowej konfrontacji z Montpellier, gdzie musieli uznać wyższość rywali 3-2.

Owszem Paryżanie przeważali przez większość pojedynku, ale w żadnym wypadku to nie przełożyło się na sytuacje bramkowe, bowiem gospodarze mieli ich dwa razy więcej. Poza tym piłkarze PSG oddali zaledwie trzy celne strzały na bramkę przeciwka.