We wtorek 10 września mogliśmy emocjonować się kolejnymi spotkaniami podczas eliminacji Mistrzostw Europy. Za nami takie pojedynki jak chociażby Anglia vs Kosowo, Francja vs Andora oraz Litwa vs Portugalia. Skróty i bramki z tych pojedynków mozesz obejrzeć online za darmo.

Eliminacje Mistrzostw Europy 2020 bramki i skróty za darmo

Anglicy można powiedzieć, że losy tego spotkania rozstrzygnęli w pierwszej połowie, ponieważ Wyspiarze schodzili po pierwszej połowie prowadząc 5-1. Na początku drugiej połowy piłkarze ekipy gości strzelili dwie bramki. Jednak mecz wygrali Wyspiarze 5-3.

„Bardzo ciekawy pojedynek, w którym emocji nie brakowało. Kolejny bardzo dobre zawody rozegrali Sterling i Kane. Do tego swoją klasę dołożyli się Sancho. To wszystko sprawiło, ze Anglicy umocnili się na pierwszej pozycji w grupie” – pisze ekspert portalu etypy.pl

Dosyć sensacyjnie zakończyła się pierwsza połowa w rywalizacji pomiędzy Litwą z Portugalią. Po pierwszych 45 minutach na tablicy widniał wynik 1-1. W drugiej połowie podopieczni Santosa pokazali swoją klasę i strzelili cztery bramki rywalom. Tym samym mogli cieszyć się z pewnej wygranej 5-1.

Darmowy bonus bez wpłaty. Kod promocji BETONLINE

Francja po pierwszej połowie skromnie wygrywała 1-0 z Andorą. Trójkolorowi mogli prowadzić znacznie wyżej, bowiem nie wykorzystali rzutu karnego. W drugiej odsłonie Francuzi strzelili dwie bramki i mogli ostatecznie wygrali 3-0.

Mołdawia na własnym obiekcie podejmowała Turcję. Po pierwszej połowie wprowadzili gości 1-0. W drugiej połowie Turcy przypieczętowali swoją wyższość i strzelili trzy bramki. Mecz zakończył się wynikiem 4-0.