Za nami pierwsze spotkania ligowe w najmocniejszych ligach europejskich po przerwie reprezentacyjnej. W piątek 22 listopada miały miejsca pojedynki, m.in: Ligue 1, Bundeslidze oraz LaLiga. Skróty oraz bramki z każdych tych spotkań są dostępne online.

Skróty i bramki online

Lille niewątpliwie czuje spory niedosyt po rywalizacji z PSG. Bowiem ta pierwsza ekipa była bardziej aktywniejsza od swoich przeciwników, ale mimo wszystko nie potrafiła pokonać rywali. PSG po trafieniach Di Marii oraz Icardiego mogło cieszyć się ze zwycięstwa 2-0.

bonus bez depozytu od sts

Rezultatem 2-1 zakończyło się spotkanie pomiędzy Levante z Mallorcą. Gospodarze mieli jeszcze kilka dogodnych sytuacji do strzelania bramki, ale o korzystny wynik musieli grać do ostatniej sekundy.

Mallorca w dalszym ciągu jest bez punktu na wyjazdach. Widać, że jak ten zespół opuszcza mury własnego obiektu już tak dobrze sobie nie radzi” – pisze ekspert portalu etypy.pl

Łącznie, aż sześc bramek padło podczas rywalizacji na Signal Iduna Park, gdzie to BVB podejmowało Paderborn. Gospodarze przegrywki po pieszej połowie już 0-3, ale ostatecznie udało i się doprowadzić do remisu 3-3.