W piątek 5 kwietnia doszło do spotkań ligowych w Premier League, Bundeslidze, Ligue 1 czy też naszej rodzimej LOTTO Ekstraklasie. Nie widziałeś spotkań? Zobacz darmowe skróty i bramki z tych pojedynków.


Podsumowanie spotkań ligowych wraz z bramkami oraz skrótami

Podsumowanie spotkań ligowych wraz z bramkami oraz skrótami

Liverpool przystąpił do spotkania z Southampton jako zdecydowany faworyt. Mecz zaczął się dobrze dla Świętych, którzy w 9 minucie wyszli już na prowadzenie po bramce Longa, ale wyrównał przez przerwą jeszcze Keita. A jak ten mecz się zakończył. Zobacz!

Ekipa Bordeaux w ostatnich spotkaniach zawodziła, gdzie miała spore problemy z wygraną. W piątek nie byli faworytami pojedynku z Marsylią, ale po bramkach Kamano oraz De Preville prowadzili już 2-0. A czy udało im się dowieść ten wynik do końca?

Darmowy bonus u bukmachera bez wpłaty. Kod promocji: BETONLINE

Koncert strzelecki urządziła sobie drużyna Mainz, która grała dzisiaj z Freiburgiem. Ekipa Mainz w ostatnich potyczkach prezentowała się przeciętnie, gdzie mieli spore problemy z zanotowaniem wygranej. Dzisiaj wreszcie się przełamali i wygrali 5-0. Kapitalne spotkanie rozegrał Mateta, który strzelił trzy bramki.

Korona Kielce liczyła na punkty w dzisiejszym spotkaniu z Zagłębiem Lubin. Mimo, że gospodarze przeważali przez większość spotkania to nie udało im się zanotować zwycięstwa i przegrali z Miedziowymi 2-0.

Więcej skrót można obejrzeć za darmo na skrotymeczow.pl

MeczSkrót i bramki
Korona – ZagłębieOglądaj!
Bordeaux – Marsylia Oglądaj!
Southampton – Liverpool Oglądaj!
Mainz – Freiburg Oglądaj!
Bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod promocyjny: BETONLINE) – www.sts.pl
Darmowy bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 510 PLN (kod promocyjny: KOD510) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 100 PLN (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl