W niedzielę 14 lipca zostały rozegrane dwa spotkania półfinałowe podczas Pucharu Narodów Afryki, w których to zmierzyły się ekipy Senegalu z Tunezją oraz Algieri z Nigerią. Szukasz skrótów z tych pojedynków wraz z bramami? Może je obejrzeć online i to za darmo. Zobacz, gdzie!

Półfinały Pucharu Narodów Afryki: darmowe skróty i bramki online – 14 lipca (niedziela)

Półfinały Pucharu Narodów Afryki: darmowe skróty i bramki online

Pierwsze spotkanie to pojedynek pomiędzy Senegalem, a Tunezją. Obie drużyny od początku tego turnieju w ofensywie nie błyszczeli i tak samo było w tym boju. Podczas regulaminowego czasu gry można powiedzieć, że nic ciekawego się nie działo, gdzie to celnych strzałów z jednej jak i drugiej strony było jak na lekarstwo.

„Można powiedzieć, że spotkanie Senegalu z Tunezją przebiegało zgodnie z przewidywaniami. Senegal wywalczył awans, ale mimo dobrego składu ten zespół w żadnym wypadku nie przekonuje swoją grą” – pisze ekspert portalu typ-dnia.pl

Po 90 minutach na tablicy widniał remis 0-0. Jednak warto jest podkreślić, że w 75 minucie Tunezyjczycy mieli rzut karny, którego nie wykorzystali. Natomiast w 81 minucie „jedenastki” nie wykorzystali Senegalczycy, gdzie to nie trafił Saivet.

To wszystko sprawiło, że o losach spotkania zadecydowała dogrywką, gdzie po samobójczym trafieniu Bronna na prowadzenie wyszli Senegalczycy, którego już nie oddali do końca spotkania.

Darmowy bonus bez depozytu w Etoto Kod promocyjny: BETONLINE

Algieria – Nigeria

Znacznie ciekawiej zapowiadało się spotkanie pomiędzy Algierią jak i Nigerią. Ponieważ obie ekipy we wcześniejszych pojedynkach prezentowali się bardzo dobrze, gdzie regularnie trafiali do bramki rywala.

Chociaż można powiedzieć, że przez większość spotkania sytuacji bramkowych z jednej jak i drugiej strony było niewiele. Jednak kibice mogli pierwsze trafienie oglądać już w 40 minucie, gdzie to samobójcze trafienie zaliczył Troost-Ekong. A jakim wynikiem zakończył się tn wynik.

MeczRozgrywkiTransmisja
Senegal – TunezjaPuchar Narodów AfrykiSkrót online za darmo!
Algieria – Nigeria Puchar Narodów Afryki Skrót online za darmo!
Bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod promocyjny: BETONLINE) – www.sts.pl
Darmowy bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 510 PLN (kod promocyjny: KOD510) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 100 PLN (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl