Trzeba powiedzieć, że za nami bardzo ciekawa niedziela podczas Mistrzostw Europy w piłce nożnej. Przede wszystkim ostatnie wczorajsze spotkanie pomiędzy Holandią z Ukrainą przyniosło nam wiele emocji. Poza tym odbyły się jeszcze takie mecze, jak Anglia vs Chorwacja oraz Austria vs Macedonia Północna.

Darmowe skróty meczów z EURO 2020

Darmowe skróty meczów z EURO 2020

Anglicy pokonali zgonie z przewidywaniami Chorwację 1-0. Chociaż można powiedzieć, że nie był to zbyt porywający mecz w wykonaniu Synów Albionu. Chorwaci w dodatku nie postawili trudnych warunków rywalowi. Pomimo doświadczonego zespołu nie zagrali dobrego pojedynku.

Austriacy wywiązali się z swojego zadania bardzo dobrze i pokonali Macedonią Północną 3-1. Chociaż odnotować jest trzeba, że zespół prowadzony przez Angelovskiego dziennie się bronił przez większość rywalizacji.

Darmowy bonus u bukmachera bez wpłaty. Kod promocji: BETONLINE

Śmiało można powiedzieć, że emocji, ale i zwrotów akcji w rywalizacji nie zabrakło w rywalizacji pomiędzy Holandią z Ukrainą. O ile w pierwszej połowie nie padła żadna bramka to po zmianie stron zobaczyliśmy, aż pięć goli. Oranje wyszli na prowadzenie 2-0, ale nasi wschodzi sąsiedzi się nie poddali i dzielnie walczyli. Co się opłaciło, bo wyrównali stan rywalizacji. Ostateczny „cios” jednak zadali Oranje, którzy po trafieniu Dumfiresa po raz kolejny wyszli na prowadzenie i już go nie oddali.

MeczRozgrywkiSkrót i bramki
Anglia – ChorwacjaEURO 2020Oglądaj online
Austria – MacedoniaEURO 2020Oglądaj online
Holandia – UkrainaEURO 2020Oglądaj online
Bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod promocyjny: BETONLINE) – www.sts.pl
Darmowy bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl

Poprzedni artykułEURO 2020: Skróty meczów online w internecie, m.in. Belgia – Rosja – 12 czerwca
Następny artykułSkróty meczów, powtórki z EURO 2020 za darmo w internecie, m.in. Polska – Słowacja – 14 czerwca
Skróty meczów piłkarskich ze wszystkich popularnych lig Europy. Bramki Polaków grających za granicą, najładniejsze bramki i meczyki online. Promocje i bonusy bukmacherskie za darmo.