Bukmacher STS online oferuje każdemu graczowi specjalną ofertę promocyjną za obstawienie piłkarskiej Ligi Narodów. Wystarczy poprawnie wytypować wynik dowolnego meczu, aby poza wygraną otrzymać extra środki. Pula nagród w tej ofercie wynosi 30 000 PLN.

30 000 PLN do podziału na Ligę Narodów dla typerów w STS

30 000 PLN do podziału na Ligę Narodów dla typerów w STS

Nie da się ukryć, że ciekawych pojedynków w ostatniej serii spotkań piłkarskiej Ligi Narodów nie będzie brakować, ponieważ dojdzie do kilku bardzo ciekawych konfrontacji. Bowiem zostaną rozegrane takie mecze, jak np. Hiszpania vs Niemcy, Chorwacja vs Portugalia oraz Polska vs Holandia.

Gracz, który chce skorzystać z tej oferty promocyjnej koniecznie musi się do niej zapisać na stronie www.STS.pl. Należy jednak mieć na uwadze, że wspomniana oferta dostępna jest typerom do 18 listopada do godziny 23:59.

Wygrywaj więcej u bukmachera STS:

Warunki akcji „30 000 PLN do podziału na Ligę Narodów” są bardzo proste. Wystarczy zagrać kupon SOLO za minimum 15 PLN, na którym znajdzie się typ z oferty przedmeczowej na końcowy rezultat dowolnego meczu w ramach VI kolejki piłkarskiej Ligi Mistrzów.

Betfan: Kod bonusowy na start

Jeśli zakład okaże się wygrany to super. Typerzy poza wygraną gotówką otrzymają dodatkowe środki. Dokładnie mówiąc podzielą pomiędzy sobą pulę nagród, która wynosi 30 000 PLN. W dodatku promocją objęte są pięć kuponów.

Bonus bez depozytu u bukmachera STS:

Bukmacher STS oferuje wszystkim nowym graczom limitowany pakiet powitalny, w którym to typerzy mogą na start otrzymać nawet 1229 PLN. Chcąc dokonać bonusów należy wpisać hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.

To sprawi, że za założenie konta użytkownik dostanie 29 PLN i to bez wpłaty własnej. Po dokonaniu pierwszego depozytu gracz otrzyma premię do 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod promocyjny: BETONLINE) – www.sts.pl
Darmowy bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl

Poprzedni artykułSkróty i bramki z Ligi Narodów w internecie, m.in. Włochy vs Polska, Holandia vs Bośnia – 15 listopada (niedziela)
Następny artykułLiga Narodów: Skróty i bramki online w internecie, m.in. Hiszpania vs Niemcy, Francja vs Szwecja – 17 listopada (wtorek)
Skróty meczów piłkarskich ze wszystkich popularnych lig Europy. Bramki Polaków grających za granicą, najładniejsze bramki i meczyki online. Promocje i bonusy bukmacherskie za darmo.