Bukmacher Forbet zwiększa depozyt dla swoich graczy. Wystarczy dokonać wpłaty u wspomnianego operatora, aby otrzymać 50% bonusu. Maksymalnie może otrzymać nawet 500 PLN.

Odbierz dodatkową gotówkę od bukmachera

Odbierz dodatkową gotówkę od bukmachera

Każdy gracz, który ma zweryfikowane konto u bukmachera Forbet może wziąć udział w tej promocji.

Promocja obowiązuje jedynie w dniu 20 marca do godziny 23:59. Trzeba też pamiętać, że bonus zostanie przyznany tylko do pierwszej wpłaty.

Wielkość bonusu zależy od każdego gracza, ponieważ bukmacher przyzna dodatkową premię w wysokości 50% dokonanej wpłaty. Przykładowo dokonując depozytu 100 PLN, 50 PLN dostaniemy w gratisie od bukmachera. Minimalna kwota jaka bierze udział w tej promocji to 20 PLN. Maksymalnie na konto gracza może trafić 500 PLN. Pod warunkiem dokonania wpłaty w kwocie nie mniejszej niż 1000 PLN.

Darmowy bonus u bukmachera bez wpłaty. Kod promocji: BETONLINE

Nie można również zapominać, że bonus będzie trzeba odblokować. Należy to zrobić poprzez dokonanie jednokrotnego obrotu kwotą równość wpłacie. Wymagane jest, że kurs kuponu nie był mniejszy niż 2.00, zaś kupony systemowe nie są brane pod uwagę w obrocie.

Otrzymaną kwotę będzie można wypłacić pod warunkiem dokonania czterokrotnego obrotu otrzymaną kwotą po kursie nie mniejszy ni 2.00. Mamy 14 dni na dokonanie obrotu.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod promocyjny: BETONLINE) – www.sts.pl
Darmowy bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl

Poprzedni artykułNiedzielne bramki w ligach zachodnich – 17 marca
Następny artykułBramki z czwartkowych spotkań kwalifikacji Euro 2020 – 21 marca
Skróty meczów piłkarskich ze wszystkich popularnych lig Europy. Bramki Polaków grających za granicą, najładniejsze bramki i meczyki online. Promocje i bonusy bukmacherskie za darmo.