Najnowszą ofertę powitalną dla swoich graczy oferuje bukmacher BetClic, w której na start oferuje Cashbacka. W razie przegranego kuponu bukmacher dokona zwrotu stawki. Maksymalnie można otrzymać nawet 500 PLN.

Darmowy bonus powitalny w BetClic! Cashback 500 PLN!

Darmowy bonus powitalny w BetClic! Cashback 500 PLN!

Z tej oferty mogą skorzystać wszyscy typerzy, którzy nie posiadają konta u bukmachera BetClic.

Chcąc skorzystać z tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać. Warunki tej promocji są niezwykle przejrzyste. Wystarczy dokonać rejestracji konta na stronie internatowej bukmachera BetClic. Podczas rejestracji należy wpisać podstawowe dane, a to wszystko sprawia, że proces nie zajmie zbyt wiele czasu graczom.

Podczas procesu rejestracyjnego należy aktywować bonus poprzez wpisanie kodu promocyjnego „KOD500” podczas zakładania konta. Należy pamiętać, że później już nie będzie możliwości wpisania kodu!

BetClic bonus na start dla graczy. Cashback do 500 PLN

Następnie trzeba dokonać wpłaty, a później już tylko można zawierać kupony bukmacherskie. Jeżeli okaże się, że dany pierwszy kupon został rozliczony jako przegrany to bukmacher dokona mu zwrotu stawki. Maksymalnie można otrzymać nawet 500 PLN!

Zwrot stawki automatycznie zostanie przypisany do konta gracza po tym jak bukmacher rozliczy dany kupon.

Jednak należy pamiętać, że promocja dotyczy jedynie pierwszego kuponu.

Oferta bukmachera BetClic dla graczy:

Bukmacher BetClic dopiero zaczyna działać swoją działalność na polskim rynku bukmacherskim, ale oferta bukmacherka jest bogata. Dodatkowo można liczyć na dodatkowe bonusy i promocje dla nowych graczy.

Jednak od razu gracze, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera BetClic mogą skorzystać z TV BetClic, gdzie w pełni legalnie i online oglądać wydarzenia sportowe.

Poza tym dostępna jest aplikacja mobilna tego operatora, z której można zagrywać kupony w pełni za darmo!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod promocyjny: BETONLINE) – www.sts.pl
Darmowy bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl

Poprzedni artykułDarmowe skróty i bramki z eliminacji Ligi Mistrzów, m.in. Piast – BATE – 17 lipca (środa)
Następny artykułLiga Europy: skróty spotkań i bramki online, m.in. Legia – Europe FC – 18 lipca (czwartek)
Skróty meczów piłkarskich ze wszystkich popularnych lig Europy. Bramki Polaków grających za granicą, najładniejsze bramki i meczyki online. Promocje i bonusy bukmacherskie za darmo.