Kupony bez podatku ze skoków narciarskich oferuje graczom bukmacher LvBet. Wystarczy zagrać dowolny zakład SOLO lub AKO, aby cieszyć się z większej wygranej o 14%.

Kupony bez podatku 2020 u legalnego bukmachera

Kupony bez podatku 2020 u legalnego bukmachera

Oferta skierowana jest do każdego użytkownika, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera LvBet, a dodatkowo wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Gracze, którzy chcą skorzystać z tej promocji nie muszą nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać. Jednak trzeba mieć na uwadze fakt, że ta akcja dostępna jest typerom w dniach 28.12.2019 0:00 – 6.01.2020 23:59.

W ramach tej promocji kwalifikują się zakłady pojedyncze jak i wielozdarzeniowe, na których znajdują się zdarzenia przedmeczowe jak i na żywo z Turnieju Czterech Skoczni.

Bonus 29 PLN bez depozytu od STS. Darmowy kod promocyjny

Jednak trzeba mieć na uwadze fakt, że wszystkie zakłady muszą zostać zagrana poprzez aplikację bukmachera LvBet online. Gracz, który jej nie posiada może pobrać ze strony LvBet.pl, a następnie ją zainstalować na swoim urządzeniu mobilnym.

Stawka każdego zakładu jest dowolna, ale trzeba mieć na uwadze fakt, że wykluczone z tej akcji są kupony zawarte za środki bonusowe.

Jeśli zagrany kupon przez gracza spełnia powyższe warunki promocji, a poza tym został on rozliczony jako wygrany to legalny bukmacher LvBet automatycznie zwiększy wygraną o 14%.

Kod na bonus bez depozytu od LvBet 2020

Każdy nowy gracz legalnego bukmachera LvBet online może na liczyć na darmowe środki o wartości 20 PLN i to bez dokonania żadnej wpłaty.

Dodatkowo za dwa pierwsze depozyty wspomniany operator przyznaje bonusu równowartości wpłaty, za które można otrzymać do 1000 PLN oraz 500 PLN.

Gracz, który chce cieszyć się z tych środków musi koniecznie wpisać kod promocyjny „BETONLINE” podczas zakładania konta.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod promocyjny: BETONLINE) – www.sts.pl
Darmowy bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl

Poprzedni artykułDarmowe skróty online przez internet, m.in. Arsenal vs Chelsea – 29 grudnia (niedziela)
Następny artykułPodsumowanie środowych spotkań w Premier League, m.in. Arsenal vs Manchester United – 1 stycznia (środa)
Skróty meczów piłkarskich ze wszystkich popularnych lig Europy. Bramki Polaków grających za granicą, najładniejsze bramki i meczyki online. Promocje i bonusy bukmacherskie za darmo.