Już dzisiaj, tj. 27 kwietnia odbędzie się gala KSW 48 w Lublinie. Z tej okazji bukmacher Forbet przewidział promocję dla swoich graczy, w której to rozdaje bonusy w wysokości 10 PLN za poprawnie wytypowane wynik walki.

Typuj KSW i walcz o nagrody

Typuj KSW i walcz o nagrody

Promocja skierowana jest do graczy bukmachera Forbet, którzy posiadają zweryfikowane konto oraz wcześniej dokonali co najmniej jednego depozytu.

Swojego udziału w tej promocji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać. Warunkiem koniecznym jest zawarcie kuponu za dokładną stawkę 49 PLN do soboty 27 kwietnia do godziny 20:00, czyli momentu rozpoczęcia się gali KSW 48.

Dodatkowo bukmacher wymaga, żeby na kuponie znalazły się dokładnie pięć zdarzeń, ale wszystkie z nich muszą pochodzić z oferty bukmachera Forbet na galę KSW 48!! Dopuszczalne są jedynie zdarzenia dwu-drogowe 1 bądź 2, ale wszystkie muszą pochodzić z oferty przedmeczowej bukmachera.

Darmowy bonus bez depozytu w Etoto Kod promocyjny: BETONLINE

Natomiast trzeba pamiętać, że z akcji są wykluczone wszystkie kupony, które zostaną zawarte za środki bonusowe oraz zagrane systemem.

Bukmacher przyzna bonus w wysokości 10 PLN do każdego poprawnie wytypowanego zdarzenia na kuponie. Bonus zostanie przyznany niezależenie od rozliczenia kuponu, czy będzie on wygrany, czy też przegrany. Natomiast trzeba pamiętać, że promocja dotyczy jedynie pierwszego kuponu, który spełnia powyższe warunki promocji.

Otrzymany bonus będzie można wypłacić pod warunkiem dokonania czterokonnego obrotu po kursie nie mniejszym niż 2.00.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod promocyjny: BETONLINE) – www.sts.pl
Darmowy bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl

Poprzedni artykułSkróty i bramki ze spotkań ligowych – 26 kwietnia (piątek)
Następny artykułPodsumowanie sobotnich spotkań piłkarskich – 27 kwietnia
Skróty meczów piłkarskich ze wszystkich popularnych lig Europy. Bramki Polaków grających za granicą, najładniejsze bramki i meczyki online. Promocje i bonusy bukmacherskie za darmo.