Legalny bukmacher Betclic online przyznaje wszystkim graczom extra bonus za obstawienie meczy. Wystarczy, że co najmniej dwa zakłady z Esportu zostaną rozliczone, jako wygrane to gracze oprócz wygranej otrzymają bonus o wartości 40 PLN.

Darmowe 40 PLN dla graczy za obstawienie meczy

Darmowe 40 PLN dla graczy za obstawienie meczy

Podczas ostatnich tygodni Esport stał się niezwykle popularny wśród graczy. Wynika to z tego, że większość dyscyplin jest zawieszona, a mecze w tej dyscyplinie trwają bez żadnej przerwy.

Na tą okazję legalny bukmacher Betclic oferuje promocję „Misja Esport” w ramach to, której oferty typerzy oprócz wygranej mogą liczyć na darmowy bonus o wartości 40 PLN.

Chcesz otrzymywać te środki? Pamiętaj, że w pierwszej kolejności do tej oferty koniecznie musisz się zapisać. Dokonać tego można wyłącznie poprzez zalogowanie się na konto na www.Betclic.pl. Kolejną czynnością, jaka to zęba zrobić jest to przycisk w guzik „Dołącz”, który znajduje się w zakładce tej oferty.

Extra bonus 40 PLN na Esport

Bukmacher Betclic PL w ramach tej oferty kwalifikuje wyłącznie zakłady AKO, tzw. wielokrotne, na którym to kuponie muszą znajdować się do najmniej dwa typy. Minimalny kurs całkowity zakładu nie może wynosić mniej niż 2.00.

Gracz musi mieć na uwadze, że na kuponie mogą być jedynie zdarzenia z Esportu. Mogą one pochodzić zarówno z oferty przedmeczowej, ale i na żywo.

Trzeba powiedzieć, że jest z czego wybierać. W najbliższych dniach dojdzie chociażby do rywalizacji w takich rozgrywkach, jak m.in. ESL One: Road to Rio – EU, ESL Mistrzostwa Polski, European Masters, czy China Professional League.

Bonus 29 PLN bez depozytu od STS. Darmowy kod promocyjny

Stawka minimalna zakładu to 20 PLN, ale z tej oferty są wykluczone wszystkie zakłady, które zostały zawarte za środki promocyjne.

Użytkownik otrzyma bonus o wartości 40 PLN pod warunkami, że do 12 maja do godziny 23:59 co najmniej dwa zakłady przez gracza zostały rozliczone, jako wygrane. Poza tym spełniają powyższe warunki promocji.

Bonus na start w Betclic

Zakłady bukmacherskie Betclic PL online oferuje wszystkim nowym użytkownikom na start pierwszy zakład bez żadnego ryzyka. Bonus będzie aktywny typerom pod warunkiem, że wpiszą oni hasło promocyjne –>>> KOD550. Należy to zrobić podczas zakładania konta.

Dzięki temu gracz, którego zakład okaże się przegrany to nie odczuje straty gotówki, ponieważ otrzyma zwrot całej stawki. Maksymalnie można na wynieść 550 PLN.

Jednak to nie wszystko co ten operator posiada w swojej ofercie, ponieważ dostępna jest chociażby Betclic TV, a tam gracze mogą legalnie in to na żywo bez limitów oglądać wydarzenia sportowe.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod promocyjny: BETONLINE) – www.sts.pl
Darmowy bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl

Poprzedni artykułBonus za obstawianie meczy od bukmachera STS. Extra gotówka co tydzień.
Następny artykułBonus za depozyt od eFortuny. 40 PLN dla wszystkich graczy
Skróty meczów piłkarskich ze wszystkich popularnych lig Europy. Bramki Polaków grających za granicą, najładniejsze bramki i meczyki online. Promocje i bonusy bukmacherskie za darmo.