W czwartek 12 listopada zostały rozegrane spotkania barażowe o Mistrzostwa Europy. Za nami takie pojedynki, jak Gruzja vs Macedonia Północna, Irlandia vs Słowacja, Serbia vs Szkocja i Węgry vs Islandia.

Baraże o Mistrzostwa Europy: Bramki i skróty meczów za darmo

Baraże o Mistrzostwa Europy: Bramki i skróty meczów za darmo

Pierwszy zespół, jaki w czwartek zapewnił sobie awans na Mistrzostwa Europy była to reprezentacja Macedonii Północnej, która to pokonała na wyjeździe Gruzję 1-0. Chociaż trzeba zaznaczyć, że to właśnie podopieczni Weissa byli aktywniejszą drużyną.

Niewątpliwie nas najbardziej interesował pojedynek pomiędzy Irlandią Północną z Słowacją. Emocji, ale i zwrotów akcji nie brakowało podczas tej rywalizacji. Włącznie z bramką samobójczą naszych sąsiadów w 85 minucie spotkania. Jednak zwycięzcę tej rywalizacji wyłoniła dogrywka, w której Daris strzelił bramkę na wagę awansu. I właśnie EURO rozpoczniemy od pojedynku z Słowakami.

Śmiało można powiedzieć, że pojedynek pomiędzy Irlandią z Słowacją był bardzo ciekawy. Chociaż bardziej aktywniejsi byli Wyspiarze to jednak awans wywalczyli nasi południowi sąsiedzi” – pisze typer portalu betonline.net.pl

Betfan: Kod bonusowy na start

Nie da się ukryć, że do sporej niespodzianki doszło podczas rywalizacji pomiędzy Serbią z Szkocją. Pomimo, że zespół z Bałkanów był faworytem tej rywalizacji to jednak po rzutach karnych wygrali i i tym samym zapewnili sobie awans na EURO Szkoci.

Reprezentacja Węgier natomiast potrzymała swoją dobrą dyspozycję i zagrała dobry mecz i Islandią. Podopieczni Inguscio przeważali przez większość spotkania i tym samym zasłużenie wygrali 2-1.

MeczRozgrywkiSkrót i bramki
Gruzja – Macedonia PółnocnaBaraże o EUROOglądaj online
Irlandia Północna – SłowacjaBaraże o EUROOglądaj online
Serbia – SzkocjaBaraże o EUROOglądaj online
Węgry – IslandiaBaraże o EUROOglądaj online
Bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod promocyjny: BETONLINE) – www.sts.pl
Darmowy bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl

Poprzedni artykułMecze towarzyskie: Skróty i bramki online w internecie, m.in. Polska vs Ukraina, Holandia vs Hiszpania – 11 listopada (środa)
Następny artykułSkróty i bramki z Ligi Narodów w internecie, m.in. Włochy vs Polska, Holandia vs Bośnia – 15 listopada (niedziela)
Skróty meczów piłkarskich ze wszystkich popularnych lig Europy. Bramki Polaków grających za granicą, najładniejsze bramki i meczyki online. Promocje i bonusy bukmacherskie za darmo.