Coraz większa konkurencja w branży bukmacherskiej sprawia, że zakłady bukmacherskie wychodząc naprzeciw oczekiwaniom nowych i stałych graczy, oferują atrakcyjne promocje i bonusy mające na celu zachęcenie do korzystania z oferty bukmacherskiej. Na polskim rynku zakładów wzajemnych powstaje coraz więcej legalnych bukmacherów, którzy uatrakcyjniają swoje oferty promocyjne w celu pozyskania nowych graczy. Do czołowych zakładów bukmacherskich oferujących najkorzystniejsze bonusy i promocje na rynku zaliczany jest m.in. bukmacher Fortuna.

bonusy bukmacherskie online
Aktualne bonusy bukmacherskie i darmowe promocje w Fortunie online

Bonus powitalny 1000 PLN dla nowych graczy

Podstawowym bonusem konkurencyjnego zakładu bukmacherskiego jest atrakcyjny bonus powitalny dla nowych graczy. Bukmacher Fortuna oferuje kwotę do 1000 PLN od pierwszego depozytu. W celu otrzymania bonusu klient jest zobowiązany dokonać wpłaty środków na swoje konto gracza w terminie 10 dni od dnia rejestracji.

Następnym krokiem jest konieczność zagrania za czterokrotność pierwszej wpłaty w terminie 30 dni. Kupony powinny zawierać minimum 3 wydarzenia o minimalnym kursie 1.90. Dodatkowym bonusem za rejestrację jest 20 PLN na start w postaci punktów.

Zakład bez ryzyka do 100 PLN

W celu skorzystania z oferty należy założyć konto internetowe. Pierwszy zawarty kupon będzie zakładem bez ryzyka. W przypadku trafionego kuponu gracz otrzyma wygraną, natomiast w sytuacji przegranej nastąpi zwrot stawki za pierwszy kupon w kwocie do 100 PLN.

sts za darmo bonus
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Mistrzostwa Typerów 2019

Oferowany turniej bukmachera Fortuna w postaci Mistrzostw Typerów 2019 zrzesza najlepszych graczy rywalizujących o atrakcyjne nagrody. Gracze rywalizują przez cały rok w celu wyłonienia najlepszego typera Fortuny. Mistrzostwa prowadzone są zarówno wśród graczy internetowych, jak i stacjonarnych.

Gracze nagradzani są co miesiąc na podstawie ogólnopolskiego rankingu oraz rankingów w punktach stacjonarnych. W rankingu ogólnopolskim promowanych jest 50 pierwszych typerów, natomiast w punktach stacjonarnych wyłanianych jest 5 najlepszych graczy. W celu podjęcia rywalizacji należy dołączyć do programu Fortuna Klub Plus.

Wymieniaj punkty na bonusy

Promocja dotyczy zbierania punktów za każdy zawarty zakład, a następnie ich wymiany na darmowe kupony i bonusy. W celu wymiany zdobytych punktów gracz powinien skorzystać s e-shopu bukmachera Fortuna. 

Promocje online

Promocje internetowe to cykliczne oferty dostosowywane do aktualnych wydarzeń sportowych. Promocje online podlegają ciągłej aktualizacji i charakteryzują się krótkim terminem obowiązywania. Głównym celem atrakcyjnych zdalnych promocji jest urozmaicenie bieżących wydarzeń sportowych, tj. skoki narciarskie, turnieje tenisowe czy rozgrywki piłkarskie. Podstawową cechą promocyjnych ofert są atrakcyjne warunki zawierania zakładów wzajemnych dla graczy oraz wysokie kursy na oferowane wydarzenia sportowe.

Promocje w punktach 

Strategia marketingowa bukmachera Fortuna obejmuje również punkty stacjonarne, które oferują równie atrakcyjne promocje dla graczy w stosunku do bonusów internetowych. Podobnie jak promocje online stacjonarne bonusy dostosowane są do bieżących wydarzeń na arenie sportowej, co wpływa na zwiększenie zainteresowania graczy stacjonarnych aktualnymi wydarzeniami sportowymi. Ponadto gracze stacjonarni poza bonusami w postaci punktów i środków pieniężnych mogą rywalizować o nagrody rzeczowe, tj. koszulki piłkarskie czy napoje energetyczne.

Oferta promocyjna bukmachera Fortuna jest wciąż dostosowywana do potrzeb rynku zakładów bukmacherskich oraz do konkurencyjnych propozycji bonusowych. Dostępne promocje i bonusy znajdują uznanie wśród graczy stacjonarnych i internetowych, co wpływa na rosnące zainteresowanie ofertą bukmachera Fortuna.

Bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod promocyjny: BETONLINE) – www.sts.pl
Darmowy bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl

Poprzedni artykułDarmowe skróty o bramki z Ligi Europejskiej – 18 kwietnia
Następny artykułSkróty i bramki ze spotkań ligowych za darmo- 23 kwietnia
Legalni bukmacherzy online w Polsce. Bonusy i promocje bez depozytów za darmo. Spis i ranking najlepszych bukmacherów internetowych w kraju. Legalne zakłady bukmacherskie, Fortuna, STS, Betclic, Totolotek.