Legalny bukmacher PZBuk oferuje graczom na start promocję powitalną, w której to przyznaje darmowe środki za dokonanie pierwszej wpłaty. Gracz, który dokona wpłaty i wpisze kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym może liczyć na bonus nawet do 500 PLN.

Bonus powitalny u bukmachera PZBuk

Bonus powitalny u bukmachera PZBuk

Z tej oferty może skorzystać każdy gracz, który wcześniej nie posiadał konta u legalnego bukmachera PZBuk.

Podstawowa czynność, a zaraz konieczna jest to dokonanie rejestracji konta. Założyć konto można jedynie na stronie bukmachera www.pzbuk.pl. Proces rejestracyjny jest bardzo prosty i w żadnym stopniu nie jest skomplikowany. Bowiem wystarczy podać tam swoje podstawowe dane osobowe jak imię czy nazwisko. To sprawia, że proces założenia konta zajmie graczowi zaledwie kilak chwil.

Kod powitalny u bukmachera PZBuk

Nie można jednak zapomnieć o wpisaniu kodu promocyjnego „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym. To sprawi, że bonus powitalny zostanie automatycznie aktywowany przez bukmachera PZBuk. Należy jednak pamiętać, że później gracz nie będzie posiadał możliwości, aby go wpisać.

bonus za rejestrację od STS

Użytkownik, który spełnił te warunki musi dokonać już jedynie pierwszego depozytu, który jest objęty promocją.

Wysokość bonusu jaką typer otrzyma od bukmachera PZBuk uzależniony jest od wpłaty jaką użytkownik dokonał:

Przykład: gracz wpłacił 400 PLN druga taka sama wartość znajdzie się na koncie użytkownika w formie środków bonusowych. Razem typer będzie posiadał 800 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Bonus znajdzie się na koncie gracza automatycznie po tym jak wspomniany operator dokona zaksięgowania wpłaty.

Każdy gracz w ramach tej promocji może maksymalnie otrzymać nawet 500 PLN.

Pozostaje już graczowi cieszyć się już z oferty bukmachera PZBuk. Ten operator oferuje graczom takie promocje jak chociażby „Turbodoładowanie”, czy też „komborakieta”, w których to akcjach bukmacher PZBuk zwiększa wygrane swoim graczom.


Cherry Online Polska zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod promocyjny: BETONLINE) – www.sts.pl
Darmowy bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl

Poprzedni artykułObszerne skróty ze spotkań eliminacyjnych do Mistrzostw Europy 2020, m.in. Izrael vs Polska – 16 listopada (sobota)
Następny artykułPodsumowanie niedzieli. Bramki i skróty z eliminacji Mistrzostw Europy 2020, m.in. Albania vs Francja – 17 listopada (niedziela)
Skróty meczów piłkarskich ze wszystkich popularnych lig Europy. Bramki Polaków grających za granicą, najładniejsze bramki i meczyki online. Promocje i bonusy bukmacherskie za darmo.