Legalny bukmacher STS nagradza graczy za obstawienie meczy. Wystarczy zagrać w czasie jednego tygodnia kupony za minimum 200 złotych, aby otrzymać extra premię o wartości 30 złotych.

„Extra 30 PLN” dla każdego gracza

„Extra 30 PLN” dla każdego gracza

Oferta promocyjna „Extra 30 złotych” skierowana jest do każdego typera, który posiada aktywne konto u bukmachera STS oraz wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Akcja ta trwa do odwołania, ale należy mieć na uwadze, że składa się ona z okresów rozliczeniowych, które to trwają od poniedziałku od godziny 01:00 do niedzieli do godziny 23:59.

Trzeba mieć na uwadze, ze do tej promocji trzeba dołączyć. Poprzez zalogowanie się na swoje konto na stronie www.STS.pl, a następnie kliknięcie w zakładkę „Extra 30 złotych” jeszcze przed zagraniem pierwszego kuponu.

W ramach trwania tej akcji kwalifikują się kupony:

  • solo
  • pojedyncze

Jednak należ mieć na uwadze, że kurs łączny każdego zakładu nie może być mniejszy niż 1.85.

betclic kod promocyjny za darmo

Typy znajdujące się na kuponie są dowolne, ponieważ dostępne się wszystkie zdarzenia jakie posiada bukmacher STS w swoje ofercie.

Gracz również sam wybiera stawkę zakładu, ale musi ona wynieść minimum 2 złota. W oferty są wykluczone wszystkie typy zawarte za środki bonusowe.

Każdy typer może liczyć na tren bonus raz w tygodniu!

Bonus bez depozytu od STS 2020

Każdy nowy gracz, który dokona rejestracji konta u bukmachera STS może liczyć już na sam start na bonus o wartości 29 złotych i to bez dokonywania żadnej wpłaty. Wystarczy jedynie wpisać hasło promocyjne „BETONLINE” podczas zakładania konta.

Poza tym pierwszy depozyt objęty jest promocją, w której gracz otrzymuje darmowe środki równowartości depozytu, aż do 1200 złotych.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod promocyjny: BETONLINE) – www.sts.pl
Darmowy bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl

Poprzedni artykułObszerny skrót meczu Parma vs Roma w internecie – 16 stycznia (czwartek)
Następny artykułPodsumowanie piłkarskiej soboty w internecie, m.in. Real Madryt vs Sevilla – 18 stycznia
Skróty meczów piłkarskich ze wszystkich popularnych lig Europy. Bramki Polaków grających za granicą, najładniejsze bramki i meczyki online. Promocje i bonusy bukmacherskie za darmo.